Pizzeria Białystok - Zamów pizzę online

Sienkiewicza 52
Wybierz restaurację
letter letter

Co nowego?

O nas

onas rukola onas rukola

Rukola Pizza Bistro Białystok

Sienkiewicza 52

Lokal gastronomiczny który oferuje nie tylko ciekawą ofertę kulinarną, ale również zachęca przyjemnym, przytulnym wnętrzem. Posiadamy szeroką ofertę kulinarną m.innymi pizze prosto z pieca, w różnych rozmiarach, smakach i z mnóstwem Twoich ulubionych dodatków, na cienkim i chrupiącym cieście smakowite makarony (penne, tagliatelle, bucatini, fusilli bucati) z różnymi sosami (potrawy mięsne lub wegetariańskie)

Rukola Pizza Bistro Białystok - Pizzeria Białystok Sienkiewicza 52

Nasze lokale

 

W naszych lokalach na Sienkiewicza znajdują się kąciki dziecięce, dzięki którym rodzice w spokoju będą mogli przejrzeć menu, zdecydować się na jakie jedzenie lub pizze mają ochotę.

Chwalimy się nie tylko naszą pyszną pizzą, ale i również doskonałymi naleśnikami, oferowanymi przez naszą siostrę "Rukola Pancake Bistro"

Rukola Pizza Bistro to najlepsza pizzeria w Białymstoku! Już dziś zamów przez telefon pizzę prosto do domu lub na wynos. Nasze pizze wozimy na terenie całego Białegostoku. 

kącik dla dzieci pizzeria Owsiana

 

Nie lubisz pizzy na pomidorowym sosie? Zamów pizzę na sosie serowym. Sposoby płatności: gotówka karta lub szybki przelew.

Przyjdź już dziś, odwiedź naszą pizzerię i skosztuj najlepszej pizzy w Białymstoku. Pizza Białystok.

Organizacja imprez okolicznościowych

Jeśli chcesz zorganizować u nas urodziny, komunie, spotkanie firmowe, imprezę rodzinną w swojej restauracji przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Zapoznaj się z naszą kartą, zobacz nasze znakomite pozycje:)

Przygotowujemy specjalne menu na Twoją imprezę okolicznościową!

Imprezy okolicznościowe w pizzerii Białystok

 

FINGER FOOD

Potrzebujesz wykwintnych przekąsek na przyjęcie rodzinne, firmowe? Zapoznaj się w naszej restauracji z ofertą finger food. Z nami Twoja impreza na pewno się uda! 

Przyjdź do lokalu, aby omówić szczegóły zamówienia.

Czekamy na Wasze zamówienia!

Płatność: gotówka, karta lub szybki przelew.

finger food Białystok
finger food
finger food rukola
 

 

Dowóz Białystok, pizza na dowóz Białystok, pizza online, pizza Białystok

 

Oferujemy również jedzenie na wynos i dowóz. Zamów pizzę, sałatki, dania. Akceptowana gotówka, karta lub szybki przelew.
Gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie i spróbujesz zamówionej pizzy stwierdzisz, że to jest najlepsza pizza w Białymstoku.
Zamów z dowozem za minimum 100 zł w produktach własnych, a dowieziemy Ci pizzę i jedzenie na terenie Białegostoku w strefie I GRATIS!Zamów jedzenie za minimum 150 zł w produktach własnych, a dowieziemy Ci pizzę lub inne danie na terenie Białegostoku w strefie II GRATIS!
Zamów online pizzę lub inne danie za minimum 200 zł w produktach własnych, z dowieziemy Ci jedzenie na terenie Białegostoku w strefie III GRATIS!
Zamówienie minimalne z dowozem 30 zł w produktach własnych. Dowóz płatny 10 zł w strefie I, 14 zł w strefie II, 19 zł w strefie III.

Pizza Białystok i okolica

Pizzeria Białystok