Rukola Pizza Bistro

Sienkiewicza 52

Najlepsza pizza.... Jest taka najlepsza pizzeria w Białymstoku…

…Która oferuje około 60 rodzajów pizzy plus nieskończoną liczbę kombinacji własnych, wg życzeń Klienta. A ponieważ na pizzy świat się nie kończy, to można sobie tam przekąsić mnóstwo różnych innych dań (MENU! Zerknij koniecznie w MENU!), takich, jakich nigdy nie jadłeś. Ani Ty nie jadłaś. Ani Wasi znajomi. Więc zbierajcie paczkę i spotykamy się w Rukoli!

onas

 

Jest taka pizza na dowóz w Białymstoku…

…Która dojeżdża gorąca, dojeżdża pod właściwy adres o wskazanej porze, bez względu na okoliczności. Ty nigdzie nie wychodzisz, pizza przyjeżdża do Ciebie. I jeśli na przykład pada, to jest to bardzo fajna sprawa, tak sobie pizzę zamówić i dostać ją do domu, prawda? Dlatego loguj się w Rukoli i zamawiaj!

Pizza Bistro, przy ul. Sienkiewicza 52 w Białymstoku, to pierwszy i „flagowy” lokal pod szyldem RUKOLA. To tutaj zaczęła się nasza przygoda – z Wami w roli głównej, jako naszymi gośćmi! A ugościć możemy nawet do 40 osób, co warto wiedzieć, planując rezerwację. Ponieważ tuż obok znajduje się nasza „Pankejka”, więc korzystamy z tego ile wlezie, podkradając z jej kuchni pyszne burgery. Dzieciaki czują się u nas świetnie, mając do dyspozycji własny kącik, wygospodarowany w kameralnej sali. W sezonie letnim natomiast wystawiamy ogródek i jest jeszcze bardziej świetnie!