Rukola Pizza Bistro

Kaczorowskiego 14

onas

 

Taka pizza w Białymstoku!

Fantastycznie wypieczona, pachnąca apetycznymi ziołami (rukolą na przykład), przyozdobiona smakowitymi dodatkami, chrupiąca, smaczna, sycąca… Poważnie, jest taka pizza. I to nie jedna – jest ich wiele. Dla każdego wystarczy! Zapraszamy do Rukoli!

 

 

 

 

Taki makaron w Białymstoku!

Teraz będzie coś dla ludzi o mocnych nerwach, więc się czegoś przytrzymajcie. A więc jest taki makaron, np. Fusilli Capperi z wędzonym boczkiem, albo Chicken Bucatini z kurczakiem, albo Fusilli Brocoli z szynką, albo Penne Salmone z wędzonym łososiem… Spokojnie: wdech – wydech. Tak, tak, my wiemy, że to wywołuje silne uczucie głodu i pożądania. Ale z Rukoli nikt jeszcze głodny nie wyszedł.

Pizza Bistro, przy ul. Kaczorowskiego 14 w Białymstoku, to lokal wyjątkowy. I to nie tylko wśród lokali RUKOLA. I nawet nie tylko w samym Białymstoku! Ale być może jest to jedyny taki lokal na całym bezkresnym Podlasiu, gdzie można zamówić pizzę METRO CALZONE o długości TYSIĄCA MILIMETRÓW! I można robić na przykład zawody: siadacie po obu stronach pizzy, pośrodku wbijacie tyczkę i wygrywa ten, kto pierwszy dogryzie się do tyczki. Dla urozmaicenia można w trakcie przekąszać burgerem, bo mamy świetne menu burgerowe (zobacz MENU, no zobacz!!!). Nasz lokal przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych (włącznie z udogodnieniami w toalecie). Tak więc wszyscy wychodzą od nas zadowoleni – no może za wyjątkiem tych, którzy żałują, że muszą już wyjść…